MisteryBubbles savu produkciju ražo Latvijā un piegādā to visā pasaulē, priecējot bērnus mazās un lielās ballītēs, uzburot rotaļīgus burbulīšus. Tie radīti, lai iegūtu neaizmirstamu ballītes atmosfēru un sagādātu pārsteigumu, kas acīm liks iemirdzēties kā lieliem, tā maziem, sarūpējot maģisku un pasakainu burbuļu šovu turpat mājās!

MisteryBubbles firmas zīme ir mūsu pašu radītā, inovatīvā un vienīgā pasaulē Dūmu burbuļu mašīna – SMOG!”, kuras iespaidā arī meklējami MisteryBubbles pirmsākumi, jau pirms 12 gadiem. Burbuļi, pildīti ar dūmiem, tas bija kas nedzirdēts un neredzēts!

Šo gadu laikā burbuļu pieredze ik gadu ir tikai augusi, sniedzot klientiem visforšākos un kvalitatīvākos burbuļus – lielus un mazus un vēl ar dūmiem iekšā!

MisteryBubbles nosaukums cēlies no angliskā vārda “mist” – migla un vārda “mysteryios” – mistēriski. Dūmu burbuļu mistērija ir pasaule, kurā patiesi var sajust burbuļu maģiju. Tik noslēpumaini, kosmiski un neredzēti. Tādēļ arī mūsu nosaukums ir tieši MisteryBubbles, nevis MysteryBubbles.

Miglā un dūmos tīti burbuļi pasākumos priecējuši apmeklētājus daudzās vietās pasaulē.   WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?