Maģisko burbuļu triku izrāde – Mistery Bubbles

🎁Pērkot biļeti bērnam – burbuļu DĀVANA komplektā (29.9 Eur vērtībā) 🎁

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI, KURI BIĻETES VĒL TIKAI IEGĀDĀSIES:  
Pasākumus kopā ar vecākiem VAR APMEKLĒT bērni līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot), kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests. Bet bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu vai ir vakcinēti, vai izslimojuši.
Vecāki tikai ar sertifikātu.  (Vairāk info šīs lapas sadaļas pašā apakšā)

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI TIEM, KURI BIĻETES JAU IEGĀDĀJUŠIES:  
Pasākumi NOTIKS un tos organizēsim “ZAĻAJĀ – DROŠAJĀ REŽĪMĀ” .Tiem, kas jau iegādājušies biļeti uz izrādi un kuri ar jaunajiem noteikumiem “sertifikātu dēļ” diemžēl pasākumu nevar apmeklēt, lūgums rakstīt e-pastu uz info@ziepjuburbuli.lv . Lūgums norādiet, uz kuru pasākumu netiekat, lai e-pastā mēs jums varam atbildēt par piedāvātajām alternatīvām. Diemžēl ātrie siekalu testi pasākumā uz vietas arī nebūs atļauti un tos nebūs iespēja veikt. Ļoti atvainojamies par sagādātajām neertībām un centīsimies visiem iespēju robežās nākt pretī.

Seko jaunumiem facebook pasākuma sadaļā!

17.oktobris – Rīga (Hanzas perons) 11:00 – 12:30 – https://www.facebook.com/events/219240746786547/
17.oktobris – Rīga (Hanzas perons) 13:30 – 15:00 – https://www.facebook.com/events/219240746786547/
17.oktobris – Rīga (Hanzas perons) 16:00 – 17:30 – https://www.facebook.com/events/219240746786547/
17.oktobris – Rīga (Hanzas perons) 18:30 – 20:00 – https://www.facebook.com/events/219240746786547/

23.oktobris – Ventspils, Teātra nams Jūras vārti 15:30 – 17:00 – https://www.facebook.com/events/295803585291463
23.oktobris – Ventspils, Teātra nams Jūras vārti 18:00 – 19:30 – https://www.facebook.com/events/295803585291463

30.oktobris – Tukuma pilsētas kultūras nams  16:00 – 17:30 – https://www.facebook.com/events/192766596274551

PIRKT BIĻETES

Biļetes uz izrādēm pērc internetā šeit, kā arī visās Biļešu Paradīze kasēs–>

Vecāka vai pavadoņa biļetei (BEZ dāvanas)  Atlaide 5.00 € no biļetes!Lai ATLAIDE piemērotos, izvēlēlieties (Izvēlēties atlaidi) un to atzīmējiet–>

Telefons uzziņām un palīdzība ar biļešu iegādi internetā:  Tel. 28600213

PIRKT BIĻETES

 

 

Pasākuma apraksts:

Maģisko burbuļu triku izrāde –  MIstery Bubbles

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā no sēdvietām!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto stendā, kura tiks aprīkota ar īpašajām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos. (ballīte aizstāta ar citām aktivitātēm no sēdvietām, sakarā ar ierobežojumiem)

 

Katrai bērnu biļetei līdzi DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu

rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādes, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 10-25 eiro (kopā ar biļeti komplektā iekļauta burbuļu DĀVANIŅA 29.90 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem 5-20 eur. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt – 28600213
*Biļešu cenas atšķirās gan no norises vietas, gan attiecīgās sēdvietas.

PIRKT BIĻETES

Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā! Pasākums tiek rīkots ievērojot drošu distanci starp sēdvietām un 50% ietilpību zālē.

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Sākot no 2 gadi un vecākam jāpērk biļete.

Biļetes uz izrādēm pērc šeit:
PIRKT BIĻETES

 

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:  
Pasākumus kopā ar vecākiem VAR APMEKLĒT bērni līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot), kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests. Bet bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu vai ir vakcinēti, vai izslimojuši.
Vecāki tikai ar sertifikātu.

 Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna masku, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam!

Ienākšana izrādē ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu(pase vai ID karte), kas parāda, ka persona ir –

vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);

Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:

– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;

– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 

 Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. 

 

WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?