Sveicināti, mazie un lielie maģisko burbuļu triku izrādes MISTERY BUBBLES apmeklētāji!

Ļoti gribējām šogad aizbraukt pie Jums ar maģisko burbuļu triku izrādi MISTERY BUBBLES un dāvaniņām! Diemžēl, šajā saspringtajā laikā mūsu vēlmes ir ierobežojis Covid-19 un valdības lēmumi, atliekot mūsu tikšanos uz vēlāku laiku.

Tātad – izrādes tiks pārceltas! Detalizēta informācija par izrāžu pārcelšanu un rīcību ar biļetēm ir ievietota un pēc ārkārtas situācijas atcelšanas tiks aktualizēta BIĻEŠU PARADĪZE interneta vietnē, sadaļā Covid – 19. Lūk, links: https://www.bilesuparadize.lv/lv/covid19.

Esiet veseli!

MISTERY BUBBLES komanda

—————————

Biļetes uz izrādēm pērc internetā šeit, kā arī visās Biļešu Paradīze kasēs–>

PIRKT BIĻETES

Telefons uzziņām un palīdzība ar biļešu iegādi internetā:  Tel. 28600213

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā no sēdvietām!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos. (ballīte aizstāta ar citām aktivitātēm no sēdvietām, sakarā ar ierobežojumiem)

Katrai bērnu biļetei līdzi DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādēs, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 11-15 eiro (komplektā burbuļu DĀVANIŅA 15 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem 6-10 eur. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt – 28600213

PIRKT BIĻETES

Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā! Pasākums tiek rīkots ievērojot drošu distanci starp sēdvietām un 50% ietilpību zālē.

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

Pasākumi notiek atbilstoši Covid-19 jaunajiem ierobežojumiem par distancēšanos, līdz ar to uztraukumam nav pamata. Vecākiem līdzi jābūt maskai, bērniem sākot no 13 gadiem. Sēdvietas tiek personalizētas un izvietotas likumā noteiktajā attālumā. Visi pasākumi norisinās pēc paredzētā kalendārā un izmaiņu nav. Izrādes atcelšanas un arī pārcelšanas gadījumā, nauda tiek atgriezta 2 darba dienu laikā pēc saziņas ar pasākuma organizatoru. Pārcelšanas gadījumā, biļetes derīgas uz jauno izrādes laiku un ir iespēja arī tās samainīt uz citas pilsētas izrādi.
Biļetes uz izrādēm pērc šeit:
PIRKT BIĻETES
Biļetes uz izrādēm pērc šeit:
PIRKT BIĻETES