Sveicināti, mazie un lielie maģisko burbuļu triku izrādes MISTERY BUBBLES apmeklētāji!

Ļoti gribējām šogad aizbraukt pie Jums ar maģisko burbuļu triku izrādi MISTERY BUBBLES un dāvaniņām! Diemžēl, šajā saspringtajā laikā mūsu vēlmes ir ierobežojis Covid-19 un valdības lēmumi, atliekot mūsu tikšanos uz vēlāku laiku.

Tātad – izrādes IR ATCELTAS, izņemot Rīgas pasākumu Hanzas peronā 10.aprīlī! Pircējiem, kas biļetes iegādājās internetā, nauda tiks atskaitīta atpakaļ automātiski (saņemot naudu kontā 3 dienu laikā). Tie, kas biļetes iegādājās kasē, naudu atpakaļ var saņemt jebkurā Biļešu paradīzes kasē visā Latvijā. Paziņojuma kopija- links: https://www.bilesuparadize.lv/lv/covid19.

Esiet veseli!

MISTERY BUBBLES komanda

—————————

Biļetes uz izrādēm pērc internetā šeit, kā arī visās Biļešu Paradīze kasēs–>

PIRKT BIĻETES

Telefons uzziņām un palīdzība ar biļešu iegādi internetā:  Tel. 28600213

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā no sēdvietām!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos. (ballīte aizstāta ar citām aktivitātēm no sēdvietām, sakarā ar ierobežojumiem)

Katrai bērnu biļetei līdzi DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādēs, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 11-15 eiro (komplektā burbuļu DĀVANIŅA 15 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem 6-10 eur. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt – 28600213

PIRKT BIĻETES

Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā! Pasākums tiek rīkots ievērojot drošu distanci starp sēdvietām un 50% ietilpību zālē.

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

Biļetes uz izrādēm pērc šeit:
PIRKT BIĻETES
Biļetes uz izrādēm pērc šeit:
PIRKT BIĻETES
WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?