Maģisko burbuļu triku izrāde – Mistery Bubbles

Seko jaunumiem facebook pasākuma sadaļā!

23.aprīlis – Ventspils (T/N Jūras vārti) 16:00 – 17:30 – https://fb.me/e/lYMUGiTeg

______________

30.aprīlis – Tukums (Kultūras nams) 16:00 – 17:30 – https://fb.me/e/31dHMxDqb

PIRKT BIĻETES

 

Pasākuma apraksts:

Maģisko burbuļu triku izrāde –  Mistery Bubbles

Burbuļu iluzionists, lāzeršovs, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori ar muzikālo priekšnesumu, vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā skatuves priekšā!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties neona foto stendā, kura tiks aprīkota ar UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties burbuļu dāvaniņas lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv.

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādes, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 10-25 eiro.

Vecākiem vai pavadoņiem atlaide 5 eur no biļetes. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, ja pēkšņi kāds vēl nāk līdzi. Par vietu pieejamību zvanīt – 28600213. 

*Biļešu cenas atšķirās gan no norises vietas, gan attiecīgās sēdvietas.

PIRKT BIĻETES

Biļešu skaits ir ļoti ierobežotā daudzumā! 

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Sākot no 2 gadiem jāpērk biļete.

 
 
APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI RĪGAS un RĒZEKNES PASĀKUMAM, KURI NORISINĀS MARTĀ

Bērni nāk bez ierobežojumiem. Maskas jālieto visiem, no 7 gadu vecuma.

Vecākiem un pavadoņiem – tikai Vakcinēti/Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu (šī prasība spēkā tikai Rīgas un Rēzeknes pasākumiem martā)

Pasākumi aprīlī (Tukums un Ventspils) bez ierobežojumiem.

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 

 Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. 

 

Pamācība kā iegādāties biļeti ar atlaidi vecākiem vai pavadoņiem:

Vecāka vai pavadoņa biļetei – atlaide 5.00 € no biļetes!

Lai ATLAIDE piemērotos, izvēlēlieties (Izvēlēties atlaidi) un to atzīmējiet–>

Telefons uzziņām un palīdzība ar biļešu iegādi internetā:  Tel. 28600213

RU:

Иллюзионист с пузырями, лазерное шоу, неоновая комната, дымовые спецэффекты, пузырьковые трюки, аниматоры с музыкальным выступлением, ведущий с играми и дискотекой в завершении мероприятия!

Наконец и в Латвии еще невиданное шоу  с пузырьковым шоу мирового класса, в исполнении иллюзиониста Роберта Валдманиса, который радует посетителей по всему миру.

Во время мероприятии зрители смогут сфотографироваться у стенда неонового фото, которое будет оборудовано светом UV, чтобы картинки были особенно яркими и веселыми.

Световые и дымовые спецэффекты сделают спектакль захватывающим как для взрослых, так и для маленьких зрителей.

На месте будет доступен магазин пузырьков, в котором можно приобрести подарочные наборы для создания больших пузырей – www.ziepjuburbuli.lv.

Вход на  мероприятие будет открыт  уже за час до спектакля, чтобы можно было занять места. Продолжительность спектакля – один час и тридцать минут.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Билеты покупаются в интернете www.bilesuparadize.lv и в местах их торговли/кассах. Цена билета для детей от 10 до 25 евро.
Для родителей или сопровождающих скидка 5 евро  от стоимости билета. Билеты можно купить  и на месте, если вдруг кто- нибудь поедет с ребенком. О доступности мест звонить – 28600213.

* цены билетов отличаются как от места проведения, так и для соответствующих сидячих мест.

Дети до 1 года (включительно) под надзором родителей, не занимая дополнительное место – впускаются бесплатно. Начиная с 2 лет надо купить билет.

ПРАВИЛА ПОСЕЩЕНИЯ  МЕРОПРИЯТИЯ В РИГЕ И РЕЗЕКНЕ, КОТОРЫЕ ПРОХОДЯТ В МАРТЕ

Дети приходят без ограничений. Маски должны  иметь все, начиная с 7 лет.

Родители и сопровождающие – должны иметь Covid cертификат вакцинировнного или переболевшего Covid -19  лица, предъявив действительный сертификат  (это требование применяется только к мероприятиям Риги и Резекне в марте).

Мероприятия в апреле (Тукумс и Вентспилс) без ограничений.

Информируем, что во время мероприятия иллюстративно для художественных целей и с целью информирования общественности о мероприятии может быть проведено фотографирование, видео и/или аудио запись. Упомянутые действия осуществляются в соответствии с требованиями обработки данных без идентификации конкретных лиц. Полученные материалы могут быть опубликованы и/или транслированы в средствах массовой информации, а также в социальных сетях в Интернете и т.п.

 

Если вы не хотите сфотографироваться или сниматься на видео, вы имеете право требовать, чтобы эти действия в отношении вас не выполнялись.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.
Vai nepieciešama palīdzība?